ІІ відбірковий тур інтелектуального конкурсу «Форум сільської молоді» у Недригайлівському районі!

Життя – це ряд зусиль. Ми бачимо мету,

 але не завжди бачимо дорогу.

 В.Шкловський.

 

Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей.

 Вступ до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проектом, над яким майбутні абітурієнти працюють разом з викладачами СНАУ та вчителями школи.

   30 березня 2016 року   викладачі та студенти  Сумського національного аграрного  університету у складі: доцента кафедри біотехнології та  природокористування  Кравченко Н.В. (факультет агротехнологій та природокористування), зав. навчальної лабораторії  випробувань будівельних конструкцій  Клець О.О. (будівельний факультет),   ст. викладача  кафедри фізичного виховання  (ветеринарного факультету) Клименченко Т.Г. та студента групи АГР 1402-2 Лаврика Є.  провели  ІІ відбірковий  тур  інтелектуального конкурсу «Форум  сільської молоді», який проходив   у Недригайлівському районі.

  Молодь 11 класів Недригайлівського району  із задоволенням прийняла у ньому участь.   

За підсумками вступної кампанії 2015 року до СНАУ з Недригайлівського району поступила найбільша кількість студентів.

- З нетерпінням чекаємо ІІІ відбірковий  тур  «Форум  сільської молоді» у якому із задоволенням приймемо участь, познайомимся, поспілкуємось з викладачами та студентським активом  СНАУ і, звичайно,  помилуємось красою університету, - сказав  Бізіля В'ячеслав учень 11 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

 

 

 

Дополнительная информация