Результати II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство".

 Олімпіада була проведена 11-13 травня на базі Харьківського НАУ ім. В.В. Докучаєва. Від Сумського НАУ були обрані для участі у ІІ турі три студенти 2 курсу факультету агротехнологій та природокористування СНАУ: Демідов Юрій Володимирович, студент АГР 1401-2, Парфило Владислав Миколайович, студент АГР 1401-2, Стадник Валентин Валерійович, студент СПГ 1401-1. Студентів супроводжувала доцент кафедри землеробства, грунтознавства та агрохімії Захарченко Еліна Анатоліївна.

11 травня учасники з’їхалися до місця проведення олімпіади в учбове містечко ХНАУ. 12 травня в 9-00 розпочалося урочисте відкриття олімпіади, де виступили ректор, проректор та декана факультету ґрунтознавства та агрохімії ХНАУ з вітальними словами учасникам. У 9-30 учасникам студентам учасникам були роздані тестові завдання, в яких було 50 питань. Після обіду згідно програми проведення було передбачено польове завдання. Студенти отримали номер із грунтовим розрізом, який потрібно було описати, відібрати грунтові зразки і визначити назву грунту. 
13 травня на студентів очікували аналітичні завдання, на яких визначали назву грунту за наданим зразком за допомогою метода скачування кульки та шнура, зробити грунтови витяжку та визначити в ній наявність аніонів. Після обіду - підведення підсумків і вручення дипломів. Диплом 1 ступеня отримали студенти від ХНАУ. А наші студенти та викладач отримали дипломи за активну участь. Нажаль, в цьому році ми не отримали призового місця. У 2015 році студент Протовень Володя, студент 2 курсу ФАтП отримав 3 місце. 
Маємо більше досвіду, натхнення і готуємося до наступних змагань!

 

 

 

 

Дополнительная информация