Вітаємо студентів з успішним завершенням 3 модуля навчання спільного проекту СНАУ, Кернел та Університета прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф!

Студенти факультету агротехнологій та природокористування СНАУ успішно продовжують отримання нових знань на практиці. Як вже не раз висвітлювалося, студенти, що навчаються за спільним проектом СНАУ та агропромисловою кампанією «Кернел» проходять виробничі практики та стажування в різних господарствах, приймають участь у днях поля, семінарах.

 Так, черговим надбанням студентів є отримання сертифікату від Університета прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф про успішне закінчення 3-го модуля навчання. Захід реалізовано спільно з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф у рамках проекту Німецької служби академічних обмінів DAAD «Експорт німецькомовних навчальних курсів». Німецький викладач пан Георг Шауер, представник університету прикладних наук Вайєнштефан – Тріздорф, провів цикл лекцій. Завершальним днем модуля була екскурсія на ТОВ «Кононівський елеватор» в село Лазірки Оржицького району Полтавської області. Нові досягнення, ще один крок до успішної кар’єри.

 

 

 

Дополнительная информация