Відбувся щорічний Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLОВЕ в Україні!

 З 7 по 9 червня 2016 р. у Сумській області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Комунальним закладом Сумської обласної ради – Обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLОВЕ в Україні. У заході взяло участь 17 педагогів (вчителів, методистів та керівників гуртків позашкільних навчальних закладів) з Житомирської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Херсонської, Волинської, Вінницької та Київської областей.

 

За програмою тренінгу учасники відвідали агрометеорологічний майданчик Сумського національного аграрного університету, де відбулася практична робота з теми «Внесення даних до протоколу Integrated 1-Day». Заняття провела доцент кафедри біотехнології і фітофармакології СНАУ, кандидат сільськогосподарських наук Кравченко Наталія Володимирівна.
 Для подальших занять учасники переїхали в урочище «Нескучне» (Тростянецький район). В урочищі відбулося тренінгове заняття «Дослідження наземного покриву: створення ділянки спостережень, внесення даних до протоколу Biometry» під керівництвом старшого наукового співробітника Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», кандидата біологічних наук Панченка Сергія Михайловича.

Далі відбувся тренінг на тему «Дослідження різноманіття водних безхребетних: створення ділянки спостережень, внесення даних до протоколу Freshwater Macroinvertebrates» під керівництвом Кузьміної Тетяни Миколаївни, доцента кафедри прикладної екології Сумського державного університету, кандидата біологічних наук.


Також учасники пройшли тренінг на тему «Дослідження ґрунтів: створення ділянки спостережень, внесення даних до протоколу Soil pH» під керівництвом Захарченко Еліни Анатоліївни, доцента кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії факультету агротехнологій та природокористування СНАУ, кандидата сільськогосподарських наук.

 

 

 

Дополнительная информация