Провідні аграрні фахівці діляться практичним досвідом

23 лютого 2017 року в рамках залучення провідних аграріїв-практиків до проведення відкритих лекцій студентам Сумського НАУ, на факультеті агротехнологій та природокористування була проведена відкрита лекція директора Сумського обласного державного центру експертизи сортів рослин, кандидатом сільськогосподарських наук Сахошко Микола Миколайович.

Лекція на тему «Система сортовипробування. Реформи та зміни» була проведена для студентів 1 курсу магістратури факультету агротехнологій та природокористування з дисципліни «Спеціальна селекція сільськогосподарських культур», яка викладається на кафедрі селекції та насінництва імені професора М.Д. Гончарова. 

Микола Миколайович дуже широко висвітлив значення сортів та гібридів для сільськогосподарського виробництва, питання організації та проведення сортовипробування в Україні, окремо зупинився на сортовому складі основних польових культур які рекомендовані для вирощування в Україні.

Наприкінці свого виступу Сахошко М.М. відповів на чисельні запитання студентів і запропонував їм проходити виробничу практику, а при бажанні й працевлаштуватися після закінчення ВУЗу в  Сумському обласному державному центрі експертизи сортів рослин.

Дополнительная информация