Студенти екологи – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

15-17 березня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Студенти факультету агротехнологій та природокористування СНАУ – Рубін Олександра і Захарченко Ірина під керівництвом професора кафедри екології та ботаніки Жатової Г.О. представили творчу роботу в галузі знань «Екологія та екологічна безпека» на тему: «Вплив екологічних елементів технології вирощування соняшнику на склад ризосферної мікробіоти та врожай» і стали призерами конкурсу, отримавши Диплом ІІІ ступеня.

 

21-24 березня на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біологічних наук, в якому приймала участь студентка 5 курсу Харченко Альона  під керівництвом к.б.н., доцента кафедри екології та ботаніки Тихонової О.М. Студентка показала високий рівень знань в галузі «Біологія» і отримала Диплом за вагоме практичне значення роботи «Підвищення врожайності ячменю ярого на основі використання мікробіологічних препаратів».

Деканат факультету агротехнологій та природокористування висловлює вдячність завідувачу кафедри екології та ботаніки СНАУ доктору біологічних наук, професору Скляр Вікторії Григорівні за активну підтримку студентів та особисту присутність на захистах наукових робіт.

 

 

 

Дополнительная информация