Студенти СНАУ завітали до Ботанічного саду Сумського ДПУ ім. А.С.Макаренка

8 вересня студенти факультету Агротехнологій та природокористування, майбутні екологи, відвідали Ботанічний сад Сумського ДПУ ім. А.С.Макаренка – об`єкт природно-заповідного фонду, що має статус ботанічного саду місцевого значення. Студенти мали можливість ознайомитися з багатьма представниками місцевої флори.

Цікаву та захопливу екскурсію провів для студентів співробітник ботанічного саду Олексій Станіславович Родінка. Чимало важливої інформації було отримано під час прогулянки, можна було відчути аромати квітуючих рослин та спробувати на смак запашні ягоди кизилу. Була, також, можливість доторкнутися до ніжного коркового дерева, вдихнути пряні аромати лікарських рослин, яких також багато на території. Студенти під керівництвом викладача Скляра Юрія Леонідовича отримали не лише безліч потрібної інформації про рослини та особливості їх росту і розвитку, а й про ботанічний сад, як про категорію природно-заповідного фонду.

 У весняний, літній та ранній осінній періоди рослини викликають захоплення, зачаровують яскравістю барв, що сприяє розвитку бажання берегти природу, прагнення зберегти її багатовікові надбання.

1111.jpg - 778.13 KB
  
3333.jpg - 331.02 KB
 
444.jpg - 759.36 KB

 

 

 

Дополнительная информация