Студенти-агрономи Маловисторопського коледжу відвідали Сумський НАУ

19 жовтня 2017 року, в рамках профорієнтаційної роботи факультету агротехнологій та природокористування, Сумський НАУ відвідали студенти та викладачі Маловисторопського коледжу СНАУ. Відповідальним за роботою з даним коледжем завідувачем кафедри селекції та насінництва, доцентом Оничко В.І. була запропонована дуже цікава програма ознайомлення з навчальною, науковою та виробничою діяльністю факультету агротехнологій та природокористування.

 

Це і екскурсія по дендрарію, на якій студенти ознайомилися з рослинами, які не зустрічаються на теренах Сумщини, це і гінкго білоба, метасеквойя, сакура та багато іншого.  

Далі студенти ознайомилися з результатами наукової роботи по селекції картоплі кафедри селекції та насінництва. Професор кафедри, доктор с.-г. наук, професор Кожушко Н.С. розповіла про результативність 35 річної селекційної роботи з картоплею. Студентами-дипломниками, які займаються науковою роботою на кафедрі, було презентовано технологію оцінки сортів картоплі на придатність до виготовлення чіпсів з послідуючою їх дегустацією.

Наступним в програмі було ознайомлення з діяльністю факультету агротехнологій та природокористування й особливостями вступу випускників коледжу до університету. Заступник декана факультету доцент Бутенко А.О. провів презентацію факультету, акцентуючи увагу на престижність спеціальностей за якими навчаються студенти, провів анкетування студентів коледжу.

По закінченню гості відвідали клас точного землеробства, де викладачі факультету агротехнологій та природокористування сумісно з колегами з інженерно-технологічного факультету ознайомили з недавно створеним  Центром точного землеробства. Їм була продемонстрована робота машин точного землеробства, а саме стенд висівної секції сівалки HORSH Maestro, мобільна метеостанція, система автопілотування тощо.

Викладачі та студенти коледжу були у захваті від проведеного заходу і як результат роботи це бажання більше 90% випускників коледжу продовжити навчання на факультеті агротехнологій та природокористування Сумського НАУ.

1.jpg - 240.17 KB
2.jpg - 319.32 KB
3.jpg - 79.83 KB
4.jpg - 82.10 KB

 

 

 

Дополнительная информация