Для талановитих дітей у нас завжди відкриті двері!!!

IMG_20171214_153233.jpg - 58.20 KB

В рамках підготовки до ІІІ эпату обласної олімпіади з біології для школярів Олександрівськом гімназії, загальноосвітніх шкіл №1 та №22 провели практичні заняття на базі "Наукової лабораторії сучасних проблем рослинництва та садівництва Північно-східної частини України" факультету агротехнологій та природокористування.

Професор кафедри садово-паркового та лісового господарства Мельник А. В. разом з аспірантами Джансом Акуаку та Світланою Жердецькою провели Майстер-клас роботи з сучасними приладами, які використовуються у біологічних дослідженнях.

 

 Юні науковці провели визначали вмісту хлорофілу N-тестером та спектрофометром Ulab. Взяли участь у проведенні мікроскопічних дослідженнях з фіксацією результатів на цифрову камеру. Під час насиченої наукової роботи школярі, спілкуючись англійською мовою з Джонсом, проявили велику зацікавленість та бажання потрапити ще на декілька занять.

За філіжанкою теплого чаю майбутні біологи, відверто вражені рівнем наукової роботи, висловили сподівання, що в період літніх канікул викладачі кафедри садово-паркового та лісового господарства ті інших кафедр факультету, зможуть провести для них спільні зі студентами наукові дослідження.

 1.jpg - 123.47 KB
 

 

Дополнительная информация