Всесвітній день водно-болотних угідь на кафедрі екології та ботаніки факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету

  DSC04206.jpg - 117.39 KB2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь (World Wetlands Day). Заходи, які проводять в цей день покликані привернути увагу громадськості та урядів різних країн світу до визнання цінності водно-болотних угідь для підтримання збалансованого розвитку біосфери. Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, була підписана 2 лютого 1971 року в м. Рамсар (Іран) (відома як Рамсарська конвенція). Її основною метою є збереження та раціональне використання водно-болотних угідь як засобу досягнення збалансованого розвитку всіх екосистем планети. На кафедрі екології та ботаніки з цієї нагоди було проведено чергове засідання студентського науково гуртка «Біосфера», на якому прозвучали студентські доповіді з водно-болотної тематики.

У доповідях охоплено питання збереження водно-болотних угідь Сумської області, України та світу, в цілому. Сподіваємося, що даний захід приверне увагу наших студентів-екологів до даного питання і буде одним із кроків у формуванні майбутніх фахівців у питаннях охорони навколишнього середовища.

DSC04216.jpg - 89.87 KBDSC04221.jpg - 102.79 KB

 

 

 

 

Дополнительная информация