Вітаємо переможця!

Впродовж 21-22 березня на агрономічному факультеті Вінницького національного аграрного університету проходила науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія». Вінницький НАУ гостинно відкрив свої двері для учасників із понад 15-ти вищих навчальних закладів України. На конкурс було подано 47 наукових робіт, 31 з яких пройшла у другий тур.

Ректор Вінницького національного аграрного університету Віктор Мазур привітав учасників конкурсу та їхніх наукових керівників, наголосивши на необхідності проведення наукових заходів такого рівня серед студентів аграрних спеціальностей та важливості розвитку аграрної сфери, як провідної галузі економіки України, зокрема стимулювання майбутнього покоління агрономів до наукової праці, а також побажав успіхів у подальших здобутках на науковій ниві. Віктор Анатолійович зазначив, що на сьогодні аграрний сектор потребує високоосвічених фахівців, конкурентоспроможних не лише в Україні, а й на міжнародному рівні, які здатні аналізувати умови і чинники розвитку аграрної сфери економіки, мають бажання зростати у науково-фаховому напрямку, йти в ногу з часом та планувати свою діяльність на перспективу.

 Робота науково-практичної конференції проводилась у двох секціях.

Секція 1. Удосконалення елементів технології вирощування сільськогосподарських культур в регіонах України.

Секція 2. Удосконалення елементів технології вирощування плодових та овочевих культур в різних регіонах України.

Презентації учасників конференції викликали жвавий інтерес і зацікавленість слухачів. Студенти проявили творчий підхід до підготовки та викладення матеріалу своїх робіт, використовуючи для цього різноманітні демонстраційні матеріали та технічні засоби. Окремі доповіді за своїм змістом, новизною та глибиною досліджень вражали і професорсько-викладацький склад. Переможцям секційних засідань були вручені дипломи I-III ступенів.

Приємно відзначити, що однією з переможців стала студентка 1 курсу Магістратури спеціальності «Агрономія» факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету Кирпаль Тетяна Миколаївна, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник канд. с.-г. наук, доцент кафедри рослинництва Бутенко Андрій Олександрович).

Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог!!!

IMG_1793.JPG - 116.81 KB
IMG_1916.JPG - 145.16 KB
IMG_1941.JPG - 176.79 KB
IMG-883b29f35f1b1c7465fa968cef96f502-V.jpg - 49.31 KB

 

 

 

 

 

Дополнительная информация