Регіональна науково-практична конференція

Регіональна науково-практична конференція кафедри рослинництва пройшла у СНАУ

30 березня на базі Сумського НАУ відбулася регіональна науково-практична конференція «Шляхи реалізації потенціалу сільськогосподарських культур в умовах північно-східного Лісостепу та Полісся України».

Захід був приурочений дню кафедри рослинництва факультету Агротехнологій та природокористування . Із вітальним словом до колег та присутніх студентів звернувся завідувач кафедри професор Володимир Іванович Троценко. Він пояснив важливість подібних зустрічей, посилаючись на необхідність обміну досвідом.

 

Декан факультету Ігор Миколайович Коваленко приєднався до вітання та відмітив актуальність даного заходу із метою підходу до кращої співпраці між науковцями та студентами.

Цікавою для присутніх була інформація засновника, основоположника кафедри рослинництва та провідного науковця професора Олексія Гнатовича Жатова про історію формування, організацію, навчальну та наукову діяльність кафедри рослинництва.

Упродовж семінару висвітлювалися актуальні питання особливостей вирощування зернових, технічних, круп’яних та кормових культур, шляхи підвищення їх продуктивності. Родзинкою заходу була інформація про нішеву культуру кіноа та перспективи їх вирощування, яка є новою для Сумської області та України в цілому.

Науковці та кращі практики ділилися своїми напрацюваннями та охоче відповідали на чисельні питання майбутніх колег, які активно приймали участь у дискусії.

5.jpg - 88.20 KB

8.jpg - 89.05 KB

6.jpg - 60.32 KB

 10.jpg - 91.87 KB

11.jpg - 76.63 KB
12.jpg - 84.81 KB
13.jpg - 94.65 KB
14.jpg - 63.28 KB
3.jpg - 97.48 KB
4.jpg - 75.93 KB
7.jpg - 116.80 KB
9.jpg - 64.82 KB

 

 

 

 

Дополнительная информация