Ліс – легені нашої планети

12 вересня студенти факультету агротехнологій та природокористування спеціальності «Екологія» та «Садово-паркове господарство» відвідали Гетьманський національний природний парк у с. Клементово Охтирського району Сумської області та Краснотростянецьку лісову науково-дослідну станцію у м. Тростянець, що знаходиться в межах парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Тростянецький». Ці об’єкти природно-заповідного фонду були створені з метою збереження, відтворення та раціонального використання унікальних природних комплексів Лівобережного лісостепу, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне та рекреаційне значення.

 Студенти ознайомилися з рідкісними та екзотичними екземплярами флори, пам’ятками архітектури, які є гордістю нашого краю. Познайомилися з природоохоронною діяльністю на прикладі Гетьманського національного природного парку, пройшлися екологічною стежкою парку та побували на березі річки Ворскла.

Побачене під час екскурсії беззаперечно доводить, що Сумщина має багато природних скарбів, тож закликаємо всіх людей бережно ставитися до них, а особливо до лісових масивів.

IMG_2570.JPG - 148.02 KBIMG_2577.JPG - 161.24 KB

Дополнительная информация