Виїзне заняття в студентів екологів

 Студенти факультету агротехнологіїй та природокористування групп ЕКО 1601 та ЕКО 1701М відвідали ООО "Керамейя" – підприємство, що виробляє високоякісну  клінкерну  цеглу. Заняття за темою «Виробництво екологічно-чистого будівельного матеріалу» проводили еколог підприємства та менеджер з реалізації готової продукції. Студенти прослухали лекцію з мультимедійним супроводженням, ознайомилися з технологією  виготовлення екологічно-чистої цегли з місцевих та привозних глин, побачивши повний цикл виробництва: від замісу сировини до готової продукції в лабораторії  та цехах.

Бесіда з екологом, який сумісно виконує обов’язки інженера  з техніки безпеки, виявилася цікавою та пізнавальною, оскільки висвітлювала головні аспекти діяльності еколога на виробництві.  Майбутніх фахівців цікавила політика "Керамейї" щодо поводження з відходами, видобутку сировини, дотримання  законодавства у галузі охорони  навколишнього  середовища та переходу до альтернативних жерел енергії.

По закінченню зустрічі студенти залишились під враженням та були приємно задоволені. На згадку вони отримали маленькі сувенірні зразки цегли.

 20180913_124209.jpg - 2.61 MBKerameya 10 - .JPG - 1.36 MB Kerameya 11 - .JPG - 933.41 KB

 

 

 

Дополнительная информация