Студенти-екологи приєдналися до кліматичного маршу!

З 30 листопада до 11 грудня 2015 р. в Парижі проходитиме кліматичний саміт ООН, де 198 країн світу візьмуть на себе зобов’язання щодо зниження викидів CO2в атмосферу. Більшість країн вже озвучили їх. Підраховано, що нові зобов’язання зменшать негативний вплив суспільства на довкілля і підвищення температури навколишнього середовища становитиме близько 3 градусів. Однак, як стверджують науковці, на теперішній час і цей показник є зависоким: щоб не сталось глобальної катастрофи, температура на планеті має підвищитись не більше ніж на 2 градуси. 

 З врахуванням актуальності та гостроти проблеми зміни клімату, на передодні саміту ООН в країнах світу, у тому числі і в Україні,  був організований  Глобальний кліматичний марш. Його провідні гасла: «Зміни систему, а не клімат», а також «Повна відмова від викопної енергетики та перехід на 100 % відновлювану енергетику до 2050 року».

Не залишилися осторонь цієї важливої події і студенти факультету агротехнологій та природокористування напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Сумського НАУ. На парах та на засіданні гуртка був проведений аналіз причин та наслідків змін клімату, обговорено шляхи розв’язання цієї глобальної проблеми, вельми актуальної і для України. Крім того було студентами було  підготовлено плакати, які відповідають тематиці маршу, та організовано флешмоб.
 

 

 

 

 

 

Дополнительная информация