ГОРДІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ!

 

 

 

Студенти факультету агротехнологій та природокористування, які сумлінно ставляться до навчання і мають відмінні результати за підсумками зимової заліково-екзаменаційної сесії 2015-2016 навчального року:

 

Напрям підготовки "Агрономія"

-   Большаков Єгор Андрійович, студент 2 курсу групи АГР 1401-1;

-   Дегтярьов Олексій Миколайович, студент 2 курсу групи АГР 1401-1;

-   Гавілей Євген Володимирович,студент 2 курсу скороченого терміну навчання групи АГР 1401-2Кс.т.;

-   Поліщук Анна Михайлівна, студентка 2 курсу скороченого терміну навчання групи АГР 1401-2Кс.т.;

-   Протовень Володимир Валерійович, студент 3 курсу групи АГР 1301-1;

-   Назаренко Юлія Олександрівна, студентка 4 курсу групи АГР 1202-1;

Напрям підготовки "Захист рослин"

-   Півторайко Віктор Володимирович, студент 2 курсу скороченого терміну навчання групи ЗР 1401-1;

-   Башлай Аліна Григорівна, студентка 3 курсу групи ЗР 1301-1;

-   Мірошниченко Наталія Володимирівна, студентка 3 курсу групи ЗР 1301-1;

-   Іващева Олена Ігорівна, студентка 4 курсу групи ЗР 1201-1;

-   Данильченко Анна Володимирівна, студентка 4 курсу групи ЗР 1201-1;

-   Мозгов Богдан Григорович, студент 4 курсу групи ЗР 1201-1;

-   Войшнер Леся Михайлівна, студентка 1 курсу ОКР "Магістр" групи ЗР 1501-1м;

-   Сіденко Анна Миколаївна, студентка 2 курсу ОКР "Магістр" групи ЗР 1401-1м;

-   Шевченко Ганна Олексіївна, студентка 2 курсу ОКР "Магістр" групи ЗР 1401-1м;

 Напрям підготовки "Лісове і садово-паркове господарство"

-   Стадник Валентин Валерійович, студент 2 курсу групи СПГ 1401-1;

-   Денисенко Марина Андріївна, студентка 3 курсу групи СПГ 1301-1;

-   Кресова Ксенія Григорівна, студентка 3 курсу групи СПГ 1301-2;

-   Чорногор Марина Вікторівна, студентка 1 курсу ОКР "Магістр" групи СПГ 1501-1м;

 Напрям підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування"

-   Мелешко Тамара Ігорівна, студентка 1 курсу групи ЕКО 1502-1;

-   Трофименко Дмитро Олександрович, студент групи 1 курс ЕКО 1502-1;

-   Курило Оксана Миколаївна, студентка 3 курсу групи ЕКО 1301-1;

-   Валюх Ірина Василівна, студентка 4 курсу групи ЕКО 1201-1;

-   Лук’яненко Олександра Олександрівна, студентка 4 курсу групи ЕКО 1201-1;

-   Островерх Тетяна Павлівна, студентка 4 курсу групи ЕКО 1201-1;

 Дегтярьов Олексій Миколайович, закінчив комунальну організацію "Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізовану школу-ліцей 1-2 ступенів - ліцей Шосткинської міської ради Сумської області". Хобі - футбол та бокс. Має степендію імені М.Д. Гончарова та 2 опубліковані наукові праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Большаков Егор Андрійович, закінчив СЗШ №1 м. Суми. Займається спортивною діяльністю: баскетболом. Окрім рідної української мови, володіє російською та вивчає англійську. Любить приймати виклики життя і намагається завжди досягати свого. Вважає, що якщо ти вирішив щось зробити, то потрібно не сумніватися, а зробити це і досягти успіху.

 Лук'яненко Олександра Олександрівна, закінчила ЗОШ №26 І - ІІІ ступенів. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультеті агротехнологій та природокористування на 4 курсі, у групі ЕКО 1201-1. Приймала участь у наукових конференціях. Хобі не має.

 

 

 

 

 

 Кресова Ксенія Григорівна, закінчила Тростянецьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №2 та Тростянецьку музичну школу. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультеті агротехнологій та природокористування за спеціальністю лісове та садово-паркове господарство на 3 курсі. Три роки поспіль виконує обов’язки старости групи. У вільний від навчання час займається декупажем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Іващева Олена Ігорівна, закінчила Великобобрицьку ЗОШ I-III ступенів. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультет агротехнологій та природокористування, спеціальності захист рослин. Має хоббі: декор різних предметів і посуду, вироби з бісеру, а також шиття. Після занять займається науково-дослідною роботою щодо виявлення і розвитку альтернаріозу на озимій пшениці. Велику увагу приділяє навчанню і саморозвитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Войшнер Леся Михайлівна, закінчила Роменську спеціалізовану загальноосвітню школу I - III ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультет агротехнологій та природокористування, спеціальності захист рослин. У 2015 році поступила до магістратури Сумського НАУ. Займається малюванням та фотографією.

 

 

 

 

 

 

 Шевченко Ганна Олексіївна, навчається у Сумському НАУ на факультет агротехнологій та природокористування, спеціальності захист рослин. За час навчання проявила себе як старанна та відповідальна студентка. Володіє навчальним матеріалом на високому рівні. До виконання громадських доручень ставиться сумлінно. Брала участь у громадському житті групи, культмасових заходах.

 ПоліщукАнна Михайлівна, закінчила Тараканівську ЗОШ, вступила до коледжу – Мирогощанського аграрного коледжу на спеціальність «Агрономія». Протягом навчання брала активну участь у громадському житті коледжу. Неодноразово була учасницею різних олімпіад, виставок, конференцій по-агрономії. Зараз навчається у випускній групі «Кернел» факультету агротехнологій та природокористування спеціальність агрономія. У вільний час любить  читати, ходити до театру або здійснити маленькі подорожі по місту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Гавілей Євген Володимирович, навчався в Гарбузівській ЗОШ-I-II ступенів ДНЗ. З 2010 року був студентом Маловисторопського коледжу імені П.С. Рибалка СНАУ, денної форми навчання, за спеціальністю «Технолог з виробництва і переробки продукції рослинництва». Також паралельно навчався   в коледжі Сумського НАУ, заочної форми навчання, за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит». З 2014 року навчається в Сумському НАУ за спеціальністю «Агрономія». У вільний від навчання час займається фотографією та спортом.

 

 

 

 

 

 

 Валюх Ірина, закінчила Берестівську ЗОШ. Брала участь у наукових конференціях та олімпіадах. Має хоббі: малювання і читання книг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Островерх Тетяна Павлівна, закінчила Стецьківську ЗОШ. Брала участь в олімпіаді з екології, студенських конференціях та конкурсі курсових робіт. Хоббі: займається спортом.

 

 

 

 

 

 

 

 

Башлай Аліна Григорівна, закінчила Боромлянський НВК. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультет агротехнологій та природокористування, спеціальності захист рослин. Навчається на відмінно, за що й отримує стипендію Кабінету міністрів України. Захоплюється мистецтвом фотографії та подорожами.

 

 

 

 

 

 

 

 

Назаренко Юлія Олександрівна, закінчила Вороб’ївську ЗОШ I-III ст. За час навчання в школі приймала активну участь в спортивних змаганнях та громадському житті закладу. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультет агротехнологій та природокористування. Займається легкою атлетикою та представляє інтереси університету на змаганнях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Курило Оксана,  закінчила Буймерську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультет агротехнологій та природокористування на  спеціальності «Екологія». Брала участь в олімпіадах та наукових конференціях університетського та всеукраїнського масштабів.

 2013-2015 навчальні роки – активістка студентського самоврядування СНАУ.  Була співорганізатором різних заходів на міському та університетському рівні,  учасником і координатором різних проектів «День донора СНАУ», «StudDance»  між ВНЗ Сумської області ціллю якого є згуртованість усіх ВНЗ Сумщини, пропаганда танцю, як здорового способу життя,  міжвузівських  вітання з нагоди Дня студента «Від ВУЗу до ВУЗу»

 2014 – секретар студентського самоврядування

 2015  - голова студентського самоврядування Сумського національного аграрного університету, член Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ВНЗ України

 Хобі: туризм, танці.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сіденко Анна Миколаївна, закінчила  Кролевецьку спеціалізовану школи І-ІІІ ступенів №3. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультет агротехнологій та природокористування. За роки навчання стала старостою групи, яку поважають одногрупники.

 

 

 

 

 

 

 

 

Денисенко Марина, закінчила Сумську спеціалізовану школу №10. Зараз навчається у Сумському НАУ на факультеті агротехнологій та природокористування за спеціальністю лісове та садово-паркове господарство. В майбутньому планує працювати за фахом, бо індустрія ландшафтного дизайну стрімко розвивається і стає актуальною серед населення, адже гармонійне поєднання природніх композицій викликає неабияке естетичне задоволення і глибоке захоплення у людей.

 

 

 

Дополнительная информация