Розвиток сільських територій!

Центр розвитку сільських територій Сумського національного аграрного університету продовжує цикл навчань з розвитку сільських територій. Науковці університету провели навчально-практичні семінари для сільських голів, фахівців сільських рад, підприємців, фермерів, одноосібників та інших зацікавлених жителів сіл та селищ західних та центральних районів Сумщини.

 

Семінари проводилися за 7 темами, зокрема «Роль проектного менеджменту в розвитку сільських територій», «Генеральні плани забудови: вимоги сьогодення», «Сучасні технології в овочівництві», «Сучасні технології з вирощування та переробки фруктів», «Сучасні технології з виробництва, переробки та зберігання молока», «Сучасні технології з виробництва, переробки та зберігання м’яса», «Виробництво екологічної продукції».

Навчання проводилися на базі Глухівського, Роменського та Охтирського коледжу Сумського національного аграрного університету.

Подібні навчання відбудуться 26 лютого – у Сумському національному аграрному університеті. З факультету агротехнологій та природокористування в семінарах з доповідями виступали Глупак З.І., Токмань В.С., Ільченко В.О.

 

 

 

Дополнительная информация