Заочна форма навчання

 З 6 травня 2016 року студенти заочної форми навчання спеціальності «Агрономія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Лісове та садово-паркове господарство» підпорядковані декану факультету агротехнологій та природокористування.

На даний момент посаду декана факультету займає Коваленко Ігор Миколайович.

Факультет веде підготовку студентів заочної форми навчання за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр», освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» із таких спеціальностей:

 «Агрономія»

 «Лісове та садово-паркове господарство»

«Лісове господарство»

«Садово-паркове господарство»

З метою соціального захисту місцевого населення, відповідно до «Положення про профорієнтаційно – інформаційні відділення Інституту заочної освіти» організовано такі відділення у Сумській області при коледжах СНАУ (Охтирському, Роменському, Путивльському, Глухівському), в Чернігівській області при Борзнянському аграрному технікумі та Остерському будівельному технікумі. Крім того, діє профорієнтаційно-інформаційне відділення при Шосткинському професійному ліцеї сфери послуг та Миргородському ПТУ №44. Там проводяться консультації та ведеться профорієнтаційна робота з абітурієнтами заочної форми навчання, проводиться методичне та інформаційне забезпечення студентів-заочників, які закріплені за цими відділеннями.

Факультет готовий до співпраці з навчальними закладами І-ІІ рівня акредитації через мережу профорієнтаційно-інформаційних відділень шляхом введення дистанційної форми навчання.

Ми хотіли б обмінятися інформацією по інтенсифікації навчального процесу при підготовці студентів без відриву від виробництва.

Контактні телефони 

Кабінет

ПІБ посадової особи

Міський телефон (0542)

Внутрішній телефон

205А

Заступник декана з питань заочної освіти

ДУБОВИК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Методичне забезпечення спеціальностей:

НАУМОВА АЛЛА МИКОЛАЇВНА

«Агрономія», «Лісове та садово-паркове господарство», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство»

70-11-75

265

 

Галузь знань

Спеціальності підготовки

Ліцензовані

обсяги

Норма-
тивні 
терміни 
навчання

код

найменування

код

Назва/напрям

20

Аграрні науки та продовольство

магістр

201

Агрономія

15

1,5 роки

206

Садово-паркове господарство

15

1,5 роки

спеціаліст

201

Агрономія

125

1 рік

3 міс

206

Садово-паркове господарство

15

1 рік

3 міс

бакалавр

201

Агрономія

175

5 років

205

Лісове господарство

25

5 років

206

Садово-паркове господарство

25

5 років

Напрям «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО. САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Фахівці цього напряму займатимуться збереженням краси лісів та їх біорізноманітності, а  також відновленням унікальних старовинних парків і перетворенням міст в квітучі сади. На сьогоднішній день ландшафтний дизайн гає домінуючу роль в системі містобудування. Ландшафтний дизайнер – це і художник, і садівник, і архітектор та інженер садово-паркового господарства в одній особі. Його задача – декорувати природний простір зеленню, квітами з урахуванням розташування комунікацій, альтанок, колодязів, клумб, дерев, чагарників і т.д.

Перелік конкурсних предметів (сертифікатів) ЗНО: українська мова та література, математика, біологія.
 

Напрям «ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ»

Актуальна спеціальність сьогодення, у сфері уваги якої – захист довкілля з його природними та антропогенними системами, державне управління і контроль технологічної та екологічної діяльності. Спектр занять фахівця дуже широкий: поводження з відходами, проектування, екологічний аудит і консалтинг, лабораторні і польові дослідження,контроль і моніторинг екологічного стану середовища в мисливських та лісових господарствах, на екологічних постах митних служб, в національних парках , зоопарках, ботанічних садах та заповідниках.

Перелік конкурсних предметів (сертифікатів) ЗНО: українська мова та література, біологія, історія.
 

Напрям «ЗАХИСТ РОСЛИН»

Спеціалізації:

-         Карантин рослин

-         Біозахист

Спеціальність «Захист рослин» увібрала в себе ряд наук, які дозволяють студентові досконально вивчити практичні і теоретичні питання щодо захисту рослин від шкідників і хвороб. Фахівець із захисту рослин набуде знання з прогнозування розвитку й поширення шкідливих організмів у сучасних агроекосистемах та з екологічно безпечних методів захисту рослин від шкідників, хвороб  і бур’янів.

Перелік конкурсних предметів (сертифікатів) ЗНО: українська мова та література, біологія, хімія.
 

Дополнительная информация