Коваленко Владислав Миколайович

Коваленко Владислав Миколайович, доцент, к.с.-г.н.

Науково-педагогічна діяльність

Народився 22.04.1982 р., с.Постольне, Сумського району Сумської області.

Закінчив Сумський національний аграрний університет в 2007 році. Кандидат с.-г. наук (2013).

Працював асистентом кафедри біотехнології та фітофармакології до 2008 року, а з 2014 року доцент кафедри біотехнології та фітофармакології.

Учбово-методична робота

Основні дисципліни, які викладаються: Агрофармакологія. Основи наукових досліджень в захисті рослин. Хімічний захист рослин з основами токсикології.

Методичні видання:

Методичні вказівки щодо виконання самостійної роботи для студентів факультету агротехнологій та природокористування з дисципліни «Основи наукових досліджень в агрономії». (2013), Робочий зошит для проведення лабораторно-практичних занять з дисципліни «Агрофармакологія» (2014), Методичні вказівки щодо виконання самостійної роботи з дисципліни «Агрофармакологія» (2014).

Наукова робота

Науково-практичні рекомендації:

1.Реалізація генетичного потенціалу сортів картоплі селекції Інституту картоплярства НААН в умовах північно-східного Лісостепу України.

2. Основні засади вирощування картоплі

Наукові публікації (26), в т.ч.:

Норма реакции генотипов сортов белорусской селекции на условия выращивания по продуктивности (2013); Вплив умов вирощування на прояв продуктивності сортів картоплі Поліської дослідної станції ім. О.М. Засухіна (2013); Вплив умов вирощування на вміст крохмалю у бульбах сортів Інституту картоплярства НААН (2014); Вплив зовнішніх умов на здатність зав’язувати бульби в сортів картоплі Поліської дослідної станції ім. О.М. Засухіна (2014); Адаптивний потенціал сортів картоплі білоруської селекції за продуктивністю (2014), Оцінка сортів селекції Інституту картоплярства НААН за середньою масою бульб у різних умовах (2014) .

Дипломні роботи, виконані під керівництвом Коваленка В.М.

Оксак О.М. Норма реакції ранніх і середньоранніх сортів картоплі за продуктивністю та її складовими на вирощування в ННВК СНАУ.

Готовність до співробітництва з питань насінництва оздоровленої картоплі, реакції сортів на зовнішні умови.

Дополнительная информация