Мельник Тетяна Іванівна

Мельник Тетяна Іванівна, кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри садово-паркового та лісового господарства.

Автобіографія

Народилася в місті Суми. З 1979 по 1989 р. навчалася в середньо - освітній школі № 2, м. Суми. У 1989 році поступила до Сумської філії Харківського сільськогосподарського інституту і в 1994 р. закінчила його з відзнакою. З 1994 по 1998 рік навчалася в аспірантурі за спеціальністю 03.00.05. - ботаніка. 
У 2005 році захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата біологічних наук у спеціалізованій вченій раді Д 803.07 Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України (м. Київ). З 1998 і по 2008 рік працювала в Сумському національному аграрному університеті на кафедрі рослинництва. З 1 вересня 2008 року очолює кафедру садово-паркового та лісового господарства.

Учбово-методична робота

Т.І. Мельник є співавтором навчального посібника «Рослинництво з основами технології переробки» (2008) у співавторстві з А.В. Мельник, В.І. Троценко, О.Г. Жатовим та ін., методичних вказівок та робочих зошитів для студентів агрономічного та економічного факультету.

Активно приймає участь у науковій роботі студентів. Під її керівництвом у 2005 році учасники гуртка «Ландшафтний дизайн» зайняли друге місце в конкурсі кращих студентських робіт «Місто мрії».

Наукова робота

Напрямки досліджень

• Зонування території міста за природно-антропогенними факторами;

• Побудова екологічного градієнту;

• Вивчення поведінки рудеральних рослин на рівні окремої особини та на рівні популяції;

• Виділення рослин - індикаторів та проведення фітомоніторингу екологічного стану природного середовища урбанізованих територій;

• Ландшафтний дизайн та озеленення;

• Догляд за декоративними насадженнями

Готовність до співробітництва

Ведеться і може одержати подальший розвиток співробітництво в області: 

1. Вивчення впливу процесів урбанізації на стан рослинного покриву населених пунктів;

2. Вивчення альтернативних способів озеленення населених міст з метою оптимізації природного середовища

3. Створення й удосконалювання ландшафтного дизайну на об'єктах зеленого будівництва.

Контакти

Службовий: м. Суми, вул. Кірова 160/5, агрономічний факультет, кафедра садово-паркового та лісового господарства, т. (0542) 213-421, 213-422, 627-816 
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

Дополнительная информация